PShowBlog Kategorie

Krzesełka z uszami dla dzieci

W życiu każdego rodzica nadchodzi taki moment, kiedy dostrzega, jak bardzo przez ostatnie miesiące jego maluch dojrzał i jak bardzo zmieniły się jego formy zabawy. To oznacza, że jego pokoik trzeba przeorganizować, uwzględniając jego aktualne preferencje spędzania czasu wolnego. Chętniej sięga on po kartki i kredki, malowanki i farby, a także puzzle. Aby zapewnić mu wygodę podczas zabawy, warto wyposażyć pokoik w stół z małymi krzesełkami. Będzie to kącik kreatywny małego odkrywcy. Krzesełka do pokoju dziecięcego muszą być dostosowane do wzrostu malucha, a więc rezygnujemy z klasycznych krzeseł, na początku nie najlepiej sprawdzają się też obrotowe krzesła dla dzieci, na które przyjdzie czas, kiedy przedszkolak stanie się uczniem.

Jak wybrać krzesełka dla dzieci?

Już wiesz, że muszą być mniejsze, niż tradycyjne, aby maluch bez problemu samodzielnie mógł na nich usiąść i bezpiecznie z nich zejść. Krzesła dziecięce wykonuje się z różnych materiałów, wśród których jest drewno, powracamy więc do korzeni. To naturalne i ekologiczne tworzywo jest bardzo przyjazne maluchom i jednocześnie świetnie pasuje do innych drewnianych zabawek. Ponadto krzesła dziecięce są wykonywane z płyty MDF, która wykazuje się dużą trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Taka konstrukcja jest stabilna, a brak ostrych krawędzi i małych elementów powoduje, że jest to bezpieczny dla malucha mebel.

Krzesełka w oryginalnych wzorach dla chłopczyka i dziewczynki

Dzieci lubią kolory, ale też ciekawe kształty, które rozwijają ich wyobraźnię i wspierają kreatywność. Krzesła dla dzieci, które znajdziesz w naszym sklepie, wyróżniają się szeroką paletą barw, są zarówno delikatne pastele, jak i mocna czerwień oraz biel i czerń. Znajdzie się krzesełko dla fana Batmana i miłośniczki Myszki Minnie. Jest też krzesełko korona dla dzieci, czyli „tron” dla małej królewny!

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji