PShowBlog Kategorie

Pomysły na prezenty

Z okazji narodzin, pierwszych urodzin, imienin, dnia dziecka, Bożego Narodzenia i Wielkanocy… w ciągu roku jest bardzo dużo okazji do obdarowania malucha upominkami. W naszym sklepie znajdziesz pomysły na prezenty dla dzieci zarówno młodszych, jak też nieco starszych. Są to drobne, symboliczne upominki, ale również większe prezenty. Twój wybór zależy od okazji oraz wieku dziecka. Jeżeli interesują Cię tylko kreatywne pomysły na prezenty dla dzieci, to jesteśmy przekonani, że wśród naszych inspiracji znajdziesz nie jedną idealną opcję.

Pomysły na prezenty dziecięce dla maluchów

Zastanawiasz się, czym sprawiłbyś największą radość rocznej czy dwuletniej dziewczynce? Nasze pomysły prezentowe dla dzieci w tym wieku to m.in. pchacze, wspierające naukę chodzenia, będące jednocześnie pojemnikami na zabawki. Dobrze sprawdzą się także kolorowe piramidy edukacyjne i drewniane pojazdy, z których szczególnie ucieszy się chłopczyk. Zawsze dobrym pomysłem na prezent dla maluszka są drewniane klocki. To jedna z bardziej kreatywnych i jednocześnie najprostszych zabawek. Ucieszy się z niej zarówno kilkumiesięczny maluch, jak też trzyletni i czteroletni przedszkolak. Inną propozycją jest książeczka sensoryczna, wspierająca rozwój malucha.

Ciekawe pomysły na upominki dla dzieci w nieco starszym wieku

Szukasz prezentu dla kilkulatka, który jest już ciekawym świata przedszkolakiem, a może nawet zaczął naukę w szkole? To już bardziej wymagające dziecko, mające swoje indywidualne preferencje. Sprawdzone pomysły na prezenty dla dzieci w tym wieku to na pewno worki/plecaki dla dzieci, niezwykle modne już od kilku sezonów. Przydadzą się zarówno do szkoły i przedszkola, jak też podczas wycieczki i wyjazdu za miasto. Dziewczynki już bardziej interesują się swoim wyglądem i zwracają uwagę na dodatki, więc kolorowa bransoletka z koralików z pewnością wywoła uśmiech na ich twarzach. W ofercie znajdziesz ponadto książki dla dzieci z opowiadaniami i do nauki czytania.

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-12 z 22 pozycji