• Obniżka
  • 15%

Krzesełko dla dziecka, Świnka Peppa

136,00 zł
160,00 zł
Brutto

 Odkryj urocze krzesełko Świnki Peppy dla Twojego dziecka, dostępne wyłącznie w TuTulimy!

Mebelki, które przenoszą Twoje dziecko w magiczny świat kultowej bajki, stworzonej specjalnie dla najmłodszych fanów.

Świnka Peppa - sympatyczna postać, której miłość Wasze pociechy czują każdego dnia.

Jeśli pragniesz podarować swojemu maluchowi niezapomnianą radość, koniecznie zapoznaj się z naszym wyjątkowym kompletem Świnki Peppy! To nie tylko prezent, to moment pełen uśmiechu i radości.

Każde krzesełko zostało starannie pomalowane farbami bezpiecznymi dla dzieci, gwarantującymi nie tylko estetyczny wygląd, ale także bezpieczeństwo Twojego dziecka.

Dostępne w dwóch wariantach: z okrągłym lub prostokątnym stoliczkiem, aby dopasować się do indywidualnych potrzeb Twojego malucha.

Krzesło
Ilość
Na stanie

Wysokość siedziska wynosi 28 cm, zapewniając odpowiednią ergonomię dla najmłodszych użytkowników.

Krzesełko dedykowane jest dla dzieci w wieku 1-4 lat, jednak w naszej ofercie znajdziesz również model przeznaczony dla starszych dzieci - powyżej 4 lat.

Wersja dla starszych dzieci charakteryzuje się wyższym siedziskiem o 6 cm, zapewniającym jeszcze większy komfort podczas codziennych aktywności.

Czas realizacji zamówienia wynosi zaledwie 7 dni roboczych, aby Twoje dziecko mogło jak najszybciej cieszyć się swoim nowym ulubionym krzesełkiem Świnki Peppy!

#KrzesełkoDlaDziecka #ŚwinkaPeppa #MebelkiDlaDzieci #PrezentDlaDziecka #BezpieczeństwoDziecka #KomfortDlaDziecka #KultowaBajka #DziecięcyŚwiat #TuTulimy

99 Przedmioty

Zobacz także