PShowBlog Kategorie

Kokony niemowlęce

Przygotowujesz się już do przyjścia swojego maluszka na świat? Zapewne już tworzysz dla niego wyprawkę i zastanawiasz się, czy kokony niemowlęce są dobrym rozwiązaniem dla noworodka i jego mamy. Wiesz dobrze, że sen stanowi jeden z najważniejszych aspektów rozwoju pierwszych dni i miesięcy życia maluszka. Każdy rodzic chce mu zapewnić do tego najlepsze warunki. Gniazda niemowlęce, tak inaczej nazywane są kokony, w tym celu sprawdzają się doskonale.

Przy ich wyborze kierujemy się zawsze materiałem, ponieważ musi on być przyjazny delikatnej skórze maluszka. W naszym sklepie dostępne są kokony dla niemowląt wykonane od strony zewnętrznej z bawełny, z kolei w środku z przyjemnej w dotyku tkaniny minky.

Kokony dla niemowląt i ich wszechstronne zastosowanie

Zapewne nie unikniesz wspólnie spędzonych nocy i Twój maluszek prześpi w Twoim łóżku niejedną noc. Twoja bliskość sprawia, że czuje się bezpieczniej. Duże łóżko może być jednak problemem, istnieje ryzyko, że maluszek z niego spadnie. Kokony dla niemowląt skutecznie eliminują te niedogodności, stwarzając dziecku bezpieczną przestrzeń w łóżku rodziców. Ponadto mogą pełnić funkcję leżaczka podczas codziennych czynności. Kiedy Ty jesteś zajęty, Twój maluszek leży wygodnie w kokonie. Wykorzystaj go też do zabawy, jako hamaczek i bujak. Jeżeli dużo podróżujesz, to otulacze niemowlęce docenisz za funkcjonalność poza domem. Idealnie zastępują łóżeczko np. podczas weekendowego pobytu u rodziny bądź wakacyjnego wyjazdu nad morze, do hotelu czy pensjonatu. Jest to też bardzo dobre miejsce do przewijania maleństwa.

Poznaj szeroką ofertę TuTulimy!

Kokony niemowlęce występują w naszym sklepie w różnych kolorach i wzorach, dla dziewczynek i chłopców oraz w wersji uniwersalnej. Z łatwością dopasujesz je pod względem wizualnym do aranżacji pokoiku dziecka lub kolorystki wózka i innych akcesoriów.

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi produktami dostępnymi w naszym sklepie. Proponujemy m.in. lalki dla dzieci oraz namioty tipi dziecięce.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji