PShowBlog Kategorie

Huśtawki dla dzieci

Huśtawki dla dzieci: unikalne wzory

To ponadczasowa zabawa, która wciąż jest jedną z ulubionych zabaw dzieci. Huśtawka! Kiedyś były samodzielnie robione z dostępnych materiałów, np. z drewna, wieszane na drzewie lub trzepaku. Obecnie mamy znacznie więcej możliwości ich wykorzystania, dużą popularnością cieszą się szczególnie domowe huśtawki dla dzieci.

Niejeden rodzic marzył o takiej w swoim dzieciństwie. Teraz możesz podarować swojemu maluchowi dużą porcję szczęścia. Proponujemy huśtawki ręcznie robione, wytarzane z wysokiej jakości materiałów, które są trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i tym samym zapewniają solidność całej konstrukcji. Różnią się od tych, które spotkamy na placu zabaw i właśnie na tym polega ich fenomen.

Huśtawki kokony – do zabawy i krótkiej drzemki

To jedno z ciekawszych rozwiązań do dziecięcego pokoiku. Huśtawki kokony, inaczej huśtawki worki zostały wykonane z bawełny i przystosowane do zawieszenia przy suficie na specjalnym mocowaniu. Mają oryginalną konstrukcję, jak sama nazwa wskazuje, przypominają worek. Są miękkie i elastyczne, z powodzeniem mogą z nich korzystać maluchy, jak też kilkuletnie dzieci. Świetnie sprawdzają się do zabawy, ale też odpoczynku czy nawet popołudniowej drzemki. Huśtawki worki są też fantastyczną kryjówką dla dziecka, każdy maluch lubi przecież bawić się w chowanego. To również idealne miejsce do czytania pierwszych książek czy słuchania bajek opowiadanych przez mamę lub tatę. Można je zamontować zarówno w domu, jak też na balkonie, tarasie czy ogrodzie. Huśtawki dla dzieci występują w szerokiej palecie kolorów i wzorów. Wspaniale będą prezentować się w każdym pokoju i na świeżym powietrzu. Każdy chłopczyk i dziewczynka znajdzie wzór huśtawek niemowlęcych, który najlepiej przypadnie im do gustu. 

Sprawdź także inne produkty dla dzieci dostępne w naszym sklepie, takie jak wkładki do wózka spacerowego czy warkocze do łóżeczka.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji