PShowBlog Kategorie

Lampki dla dzieci

Oświetlenie w pokoju dziecka to ważny element, który odgrywa istotną rolę przy zabawie, nauce, a także usypianiu. Dzięki temu, że nasze lampki dla dzieci są wykonywane ręcznie, kolor lampki może zostać dobrany do preferencji rodzica, tak aby w pełni dopasować je do wnętrza pokoiku.

Lampki dla dzieci w kształcie ulubionych postaci z bajek

W ofercie naszego sklepu dostępne są lampki dla dzieci, które kształtem odwzorowują postaci z popularnych bajek. Myszka Miki, Batman, czy Jelonek to jedne z wielu ponadczasowych ulubieńców naszych pociech. Te lampy charakteryzują się lekkim światłem, które będzie idealne podczas usypiania oraz wyciszania przed snem. Mają one także wbudowany regulator intensywności światła, który pozwala dostosować jego poziom. Ta funkcja sprawdzi się w nocy, gdy niemowlę płacze, a jednak nie chcemy rozbudzać go całkowicie, włączając główne światło. Lampki do pokoju dziecięcego stanowią jeden element całego zestawu. W naszej ofercie dostępne są także meble dla dzieci, które tworzą komplet. Składa się on z szafki, stolika oraz krzesełka, odzwierciedlający te same postacie z bajek. Całość pozwoli na stworzenie spójnego i przytulnego pokoiku dziecięcego.

Delikatne, ręcznie robione lampki dziecięce

Te lampki do pokoju dziecięcego, które możesz zakupić na naszej stronie internetowej, są wykonywane ręcznie. Kształt jest wycinany z płyty MDF. Całość jest malowana ekologiczną farbą. Wszystkie elementy, które używamy do produkcji oświetlenia i innych ozdób lub mebli są bezpieczne dla dzieci. Wierząc, że diabeł tkwi w szczegółach, staramy się dopracowywać każdy element w stu procentach i dbać o szczegóły z jak największą uwagą. W trosce o przyjazne i zdrowe otoczenie, które ma znaczny wpływ na rozwój dziecka, tworzymy akcesoria handmade do pokoju dziecięcego, które rozwiną ich wyobraźnię.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji