Huśtawka kokon dla dzieci
  • Huśtawka kokon dla dzieci
  • kokon dla dzieci
  • huśtawka kokon

Huśtawka, kokon dla dziecka Safari

299,00 zł
Brutto

Ten przemiły hamak- kokon po zawieszeniu bardzo szybko staje się centralną atrakcją pokoju, a my z doświadczeń naszych Małych Użytkowników przekonaliśmy się na jak wiele sposobów dzieci lubią się na nim bujać !

Czy ktoś pomyślałby, że może jednocześnie stać się lianą dla wielbiciela dzikiej zabawy i przyjemnym kącikiem do czytania książeczki ?

Dodatkowo dzięki temu, że wewnątrz znajduje się poduszka wypełniona antyalergicznym puchem- jest mięciutki, wygodny i bezpieczny w użytkowaniu.

Kokon uszyty jest z dwóch warstw tkaniny dzięki temu jest bezpieczny i stabilny, a także utrzymuje ciężar do 80kg.

Rekomendujemy zamontowanie obrotowego haka- dzięki któremu dzieci będą mogły się w nim kręcić i szaleć bez ryzyka uszkodzenia tkaniny

hak
Ilość
Na stanie

Materiały

Hamak wykonany jest w 100% z miękkiej certyfikowanej tkaniny bawełnianej zszytej dwuwarstwowo dzięki czemu jest stabilny i bezpieczny w użytkowaniu. Poduszka wypełniona jest antyalergicznym puchem silikonowym i posiada zdejmowaną poszewkę na zamek- dzięki czemu nie musimy prać całej poduszki.

Poszewka, a także wierzch kokonu powinien być prany w 30- 40 stopniach, a w przypadku gdy posiada dodatkowe dekoracje np. Pomponiki, czy frędzelki- zalecamy prać ręcznie i nie wirować, aby nie zniszczyć tych dekoracyjnych elementów.

Gdzie się bawić ?

Kokon zalecamy zawiesić w centralnej części pokoju, lub wygodnym kącie pamiętając o zachowaniu odpowiedniej odległości od mebli, ściany i innych ustawionych w pobliżu przedmiotów.

Ale jeżeli chodzi o miejsce zabawy tak jak i sposoby- nie ograniczajmy kreatywności do standardów- bujak możemy zamontować także na balkonie, tarasie, a nawet na gałęzi, pamietając oczywiście- aby było bezpiecznie !

Zabawy w hamaku

Hamak można wzbogacić o dodatkowe elementy takie jak na przykład kocyk lub zwierzaczkową poduszkę, a dzieci chętnie bawią się w środku swoimi ulubionymi zabawkami, oglądają książeczki, lub bajeczki.

Największą atrakcją hamaka jest samo kołysanie i huśtanie- Ten stan odnosi się do podświadomej pamięci dziecka jeszcze z życia w brzuchu mamy.

Kołysanie w hamaku wpływa kojąco na malucha i pomaga mu wyciszyć się przed snem.

My ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby zabawa w ekologicznym kokonie była komfortowa, bezpieczna, a Ciebie prosimy o zadbanie o prawidłowe zamontowanie mocowania do produktu- wszystko to w trosce o zdrowie maleństwa

Rozmiar Kokonu

Wysokość- 175cm, średnica podstawy- 73cm

100 Przedmioty