PShowBlog Kategorie

Zabawki dla dzieci

W dziecięcej sypialni wprost nieodłącznymi elementami są zabawki. Pobudzające kreatywność, inspirujące do mądrej zabawy dostępne są także w naszej ofercie. Zabawki dla dzieci i niemowląt to różnorodne produkty, które przypadną do gustu najmłodszym. Lalki, auta czy układanki dziecięce - zapraszamy do obejrzenia ich na kartach naszego e-sklepu.

Zajrzyj do naszej skarbnicy

Oferujemy zabawki dla niemowląt, jak i dla nieco starszych dzieci. Dla niemowląt oraz maluszków do 1. roku życia proponujemy drewniane liczydła na kółkach, dzięki którym już od pierwszych chwil życia znać będzie tajniki matematycznej wiedzy. Z kolei proste samochodziki lub samoloty pobudzą manualne zdolności dziecka, stwarzając mu możliwość nieskrępowanej niczym zabawy z użyciem wyobraźni.

Zabawki dla dzieci i niemowląt 

Dla starszych maluchów-dziewczynek przygotowaliśmy ofertę wózeczków, w których mogą wozić swoje ulubione lalki. Gratką i dopełnieniem tej zabawy okazać może się także nowoczesny i estetycznie wykonany domek dla lalek. Ilość pomieszczeń, odpowiedni ich rozkład oraz kolory sprawią, że dziecko zajmie się zabawą na długi czas. Z kolei ręczne, solidne wykonanie domku docenią z pewnością dorośli. 

Starszym chłopcom proponujemy duże autka lub pojazdy straży pożarnej, dzięki którym zabawa wprost idealnie łączy się z nauką. Zabawki typu “pchacze” mają dodatkową zaletę: oprócz doskonałej zabawy pomagają utrzymać stabilizację przy ciężkich początkach nauki chodzenia. Samochodziki są idealną opcją dla chłopców, którzy marzą o swoich własnych czterech kółkach już jako dzieci:)

Nasza oferta to także uniwersalne zabawki dziecięce, które zachęcą do wspólnej zabawy i chłopców, i dziewczynki. To maleńkie kuchnie, naczynia oraz drewniane, pobudzające manualnie klocki… - sprawdźcie sami i wybierzcie te najlepsze dla swojej pociechy. Sprawdź również nasze urocze stoliki i krzesełka dla dzieci

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji