Prezent na pierwsze urodziny dziecka

Wyjątkowy prezent na roczek. Co kupić na pierwsze urodziny?

Wielki dzień pierwszych urodzin bliskiego Ci dziecka zbliża się wielkimi krokami, a Ty nadal nie wiesz co kupić? Chętnie doradzimy i podpowiemy jak rozwiązać ten problem :) To ważne, aby wybrać prezent praktyczny, z którego dziecko chętnie i długo będzie korzystać. Ważne, aby wybrać produkt bezpieczny, stworzony z wysokiej jakości materiałów. Poniżej przedstawiamy nasze topowe propozycje.

Co kupić na roczek dla dziewczynki i chłopca?

Pierwszą propozycją z naszej oferty są meble dziecięce, takie jak krzesełka i stoliczki (dostępne niezależnie i w zestawie). Mamy szeroki wybór modeli, wzorów i wariantów kolorystycznych. W ofercie znajdziecie: krzesełka Minnie i Mickey, Króliczek, Piesek, Korona, Owieczka czy Miś oraz stoliczki do zestawu. Mebelki te są uwielbiane przez dzieci. Co ważne, wykonane są z bezpiecznych dla dzieci materiałów – odpowiednich farb.

Druga propozycja to drewniane zabawki z naszej oferty. Pierwszy pomysł to drewniane puzzle ze zwierzętami marki Bajo. W zestawie do ułożenia jest 12 zwierząt: koń, nosorożec, panda, koala, lew, krab, żaba, jeleń, kura, kot, lis i krowa. Puzzle pobudzą dziecięcą wyobraźnię i kreatywność, będą doskonałym pomysłem do wspólnej zabawy i nauki. Kolejna propozycja to drewniane zabawki – pojazdy, takie jak: wyścigówka, helikopter, samolot, czy ambulans. Proponujemy także drewniane klocki liczące aż 102 elementy. Zestaw ten daje wiele możliwości tworzenia mniej lub bardziej skomplikowanych budowli. Wyjątkową propozycją jest też wózek lub kołyska dla lalek wykonane z drewna. Ofertę drewnianych zabawek uzupełnia pchacz i duży drewniany samochód.

Może Was zdziwić prostota propozycji drewnianych zabawek, ktoś może pomyśleć, że to takie nienowoczesne. Zapewniamy Was jednak, że takie najprostsze zabawki sprawiają najwięcej radości, wpływają też na rozwój dzieci. W dobie globalizacji i zalewających nas wręcz plastikowych zabawek z Chin, widzimy nasze dzieci bawiące się wieloma zabawkami, ale do żadnej nie przywiązują większej uwagi. Dodatkowo, ilość bodźców generowanych przez te zabawki, zwłaszcza bodźców akustyczno- świetlnych, ma negatywny wpływ na rozwój dzieci. Mając na uwadze powyższe, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą drewnianych zabawek!

Wyjątkowy prezent na roczek

Kreatywne pomysły na prezenty dla najmłodszych dzieci

Kolejna propozycja to także fantastyczny pomysł na prezent na roczek. Któż bowiem z nas jako dziecko nie zbierał wszystkich koców z domu i przy pomocy krzeseł i stolika nie budował bazy? Tak, pewnie wszyscy wspominamy to z rozrzewnieniem :) Dlatego też w naszej ofercie nie mogło zabraknąć uroczych namiotów tipi. Taki namiot zarówno ociepli wnętrze dziecięcego pokoju, jak i będzie świetnym miejscem na harce i swawole. Dzieci uwielbiają te namioty, a ich wyobraźnia w zakresie zabawy w nich nie zna granic :) Taki namiot będzie także służył dziecku przez dobrych kilka lat. W naszej ofercie znajdziecie wiele wzorów zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

Namiot tipi jako prezent na roczek dla malucha

Pozostając w tematyce zabawek materiałowych, które stanowią jednocześnie wyposażenie dziecięcego pokoiku proponujemy Wam huśtawki kokony. Huśtawka kojarzy nam się przede wszystkim ze spędzaniem czasu na świeżym powietrzu. Jest to świetny sposób zabawy dla dzieci, ale biorąc pod uwagę zmienne warunki atmosferyczne i pory roku, dostępność zewnętrznej huśtawki jest mocno ograniczona. Widząc potrzebę zaproponowania rodzicom huśtawki wewnętrznej producenci już wiele lat temu wprowadzili na rynek huśtawki wykonane z drewna lub plastiku, które mocowane były na futrynie. Obecnie proponujemy rozwiązanie o wiele bardziej estetyczne – huśtawki materiałowe podwieszane pod sufit. Takie wyposażenie będzie fantastycznie sprawdzać się w dziecięcym pokoju.

Szeroki wybór akcesoriów dziecięcych

Kolejna propozycja prezentu na pierwsze urodziny to książeczki sensoryczne. Zabawka ta pobudzi wyobraźnię oraz rozwinie zdolności motoryczne dziecka. Podczas czytania książeczki znajdzie się czas na naukę, aktywne uczestniczenie w czytaniu bajki czy zabawę postaciami. To bardzo dobra propozycja na spędzenie wspólnego czasu z dzieckiem.

Prezent na pierwsze urodziny

Kolejna nasza propozycja obejmuje plakaty do dziecięcego pokoju. Taki plakat podobnie jak wymieniane powyżej tipi i huśtawka, ociepli pokój dziecięcy i sprawi, że przestrzeń stanie się bardziej przytulna. Plakaty pobudzą także dziecięcą wyobraźnię.

Ostatnim pomysłem, jaki pragniemy Wam przybliżyć, jest pufa, która także stanowić będzie wyposażenie pokoju. Nasze propozycje budzą pozytywne skojarzenia dzieci nie przytłaczając jednocześnie dziecięcych zmysłów. Taki mebel pomoże bowiem stworzyć miłą atmosferę miejsca.

Zakup prezentu na pierwsze urodziny to duże wyzwanie. Mamy taki wachlarz możliwości, że często podjęcie decyzji sprawia wiele trudności. Mamy jednak nadzieję, że nasze propozycje przypadną Wam do gustu.

Zapraszamy!