PShowBlog Kategorie

Plakaty i metryczki dla dzieci

Plakaty do dziecięcego pokoju

Charakter pokoju dla dziecka podkreśli niebanalny gadżet w postaci oryginalnego plakatu czy uroczej metryczki. Współczesne materiały i oryginalne wzory dają wiele możliwości różnych aranżacji, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Plakaty i metryczki dla dzieci powstały po to, by urozmaicić pokój dziecka. Wystarczy zawiesić kilka takich dekoracji, by stworzyć oryginalną dekorację.

Wszak o ile przyjemniej spędzić czas w pokoju, gdy ma się wokół miłe dla oka ozdoby. Nasze dziecięce plakaty i metryczki sprawią, że małe wnętrze wyda się jeszcze bardziej przytulniejsze i będą atrakcyjną dekoracją. Zrobią prawdziwą furorę , nie tylko dzięki swej efektowności, ale i również ciekawemu, baśniowemu charakterowi.

A może metryczki dla dziecka?

Spersonalizowane metryczki dla dziecka nie schodzą z wnętrzarskich list przebojów. Inspiracją do zapełnienia metryczki może być data urodzenia, chrztu lub pierwszy ząbek, pierwsze słowo lub kroczek. Z sentymentem będziemy później wspominać rozczulające chwile. Metryczki i plakaty można wykorzystać także bardziej niekonwencjonalnie: mianowicie umieścić zdjęcie, modlitwę czy pierwszy autorski malunek dziecka. Zamiast malować ściany dajmy im drugie życie. Kilka plakatów o podobnych lub nawet różnych motywach ozdobią i odnowią wnętrze niedużym kosztem. To najprostszy sposób, na przyjemną dla oka odmianę pokoiku dziecka. Wzory inspirowane śmiesznymi postaciami z bajek, zwierzątkami czy superbohaterami wyglądają bardzo atrakcyjnie i niebanalnie, świetnie podkreślając wystrój pokoju dziecka. Metryczki wykonane z naturalnych materiałów w połączeniu z nowoczesnymi wzorami i fakturami stają się małymi dziełami sztuki. Znakomicie ze sobą współgrają, przez co wprowadzają do pokoju dziecka harmonię i ład. Takie prezenty cieszą najbardziej, zwłaszcza, gdy są podarowane od serca. Sprawdź również pozostałe akcesoria dekoracyjne do pokoju dziecięcego w naszej ofercie, m.in.: poduszki dekoracyjne dziecięcelampki dla dzieci i wiele innych.

Jest 35 produktów.

Pokazano 1-12 z 35 pozycji