Kreatywne prezenty na Dzień Dziecka

Kreatywne prezenty na Dzień Dziecka. Pomysły dla chłopca i dziewczynki

Wielkimi krokami zbliża się Międzynarodowy Dzień Dziecka. Czy wiecie, że w Polsce jest on obchodzony od 1950 roku? Jego geneza jest związana z postulatami dotyczącymi bezpieczeństwa i praw dzieci. Oficjalnie Międzynarodowy Dzień Dziecka ustanowiony został w roku 1954 przez Organizację Narodów Zjednoczonych, aby zwrócić uwagę na prawa dziecka. W różnych państwach obchodzi się go w różnych datach. W Polsce przypada 1 czerwca (źródło: Wikipedia).

Jak świętować Dzień Dziecka 2020?

Tegoroczny Dzień Dziecka będzie inny niż w latach poprzedzających, z uwagi panujący na stan epidemii. Nie będzie zabaw na powietrzu, festynów szkolnych, imprez plenerowych. Zachęcamy więc Was bardzo gorąco, aby w tym dniu poświęcić Waszym dzieciom jeszcze więcej uwagi niż zwykle i w tym trudnym dla nas wszystkich czasie stworzyć radosną atmosferę świętowania. Postarajmy się, aby ten dzień mimo wszystko był inny, aby dzieci poczuły, że to ich święto.

W zależności od wieku dzieci różne są możliwości aranżacji ich czasu w tym dniu. Dla najmłodszych rodzice mogą urządzić na przykład przedstawienie pacynkowe. Oczywiście, będzie to od Was wymagało licznych przygotowań, ale uwierzcie – Wasz czas, energia i zaangażowanie, to najlepsze co możecie dać Waszym dzieciom, zwłaszcza teraz, kiedy nie mają kontaktu ze swoimi rówieśnikami. Ze starszymi dziećmi możecie spróbować urządzić mini dzień sportu i pozwolić na szaleństwa w mieszkaniu lub ogrodzie. Wierzymy, że Wasze pomysły sprawią, że Wasze pociechy będą w siódmym niebie. Podzielcie się z nami swoimi pomysłami :)

Pomysły na udane prezenty z okazji Dnia Dziecka

Dzień Dziecka nie może też się odbyć bez upominków dla naszych szkrabów. W ostatnim czasie na naszej stronie zaczęliśmy promować specjalne oferty z okazji zbliżającego się święta. Zachęcamy do śledzenia funpage'a Tutulimy na Facebooku.

Lista pomysłów na prezenty na dzień Dziecka dla chłopców i dziewczynek.

Przedstawiamy poniżej przykładowe propozycje prezentów na Dzień Dziecka:

  1. Namiot tipi – idealne miejsce na harce i swawole dzieci. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór kolorów i wzorów.
  2. Lalka baletnica- idealny pomysł na prezent dla małych księżniczek
  3. Huśtawka wewnętrzna
  4. Drewniane mebelki
  5. Tablica kredowa
  6. i wiele innych ciekawych opcji dostępnych na naszej stronie!

Drewniane mebelki to świetny prezent na Dzień Dziecka.

Pragniemy podkreślić, że wszystkie dostępne w naszym sklepie produkty są 100% polskie – kupując u nas wspieracie polską gospodarkę.

Przy tej okazji życzymy Waszym Dzieciom nieustającego uśmiechu na twarzy, radości i przede wszystkim zdrówka – bo to teraz najważniejsze :)