Prezent dla dziecka do 100-200-500 zł

Prezent dla dziecka do 100, 200 i 500 zł

Impreza! Któż nie lubi tego słowa. Na sam jego dźwięk na wielu twarzach, a zwłaszcza na buźkach dzieci, pojawia się szczery bananowy uśmiech. W małych główkach zaczynają się niczym tornado kotłować niespokojne i ciekawskie myśli: co dostanę na prezent. Ile będę mieć tych super podarków. A może nic nie dostanę? No właśnie… Sprawdź nasze propozycje prezentów dla dziecka do 100, 200 i 500 zł!

Podobno Trudniej kogoś obdarować, łatwiej zostać obdarowanym. Coś w tym jest. Jakaś prawda, która tkwi w tak łagodnie pobrzmiewającym staropolskim porzekadle. 

Gdy wybieramy się na huczną rodzinną imprezę typu: urodziny, roczek, czy chrzciny dziecka, nie myślimy o niczym innym jak o najlepszym i najwspanialszym prezencie dla dziecka. A jak wiadomo trudno o dobre prezenty dla dzieci, bo są one bardzo wymagającymi klientami. Super prezent musi nie tylko podobać się obdarowanemu dziecku, ale i przykuć jego uwagę na dłużej niż 5 minut. A co najważniejsze musi wpasowywać się w ramy imprezy, wiek i płeć dziecka, jego upodobania kolorystyczne, wzrokowe i słuchowe, a nieraz i wystrój jego pokoju. Dlatego do dyspozycji w e-sklepie TuTulimy.pl mamy do wyboru szeroką gamę produktów na prezenty dla dziecka na przeróżne okazje, w tym prezenty dla dzieci z okazji urodzin, roczku, chrztu, baby shower, czy też zapowiedzianych i niezapowiedzianych odwiedzin u dziecka. A nawet prezenty dla dziecka z okazji Dnia Dziecka, czy św Mikołaja i Gwiazdki. W tym naszym e-sklepowym zakątku mamy do wyboru prezenty dla dzieci na każdą kieszeń. Rozmach cenowy jest zależny od produktu, jego wielkości i przeznaczenia, sposobu wykonania oraz materiałów użytych do jego wyrobu. Dlatego też z łatwością znajdziemy tutaj prezent do 100 zł, prezent do kwoty 200 zł i prezenty do 500 zł.

Idziemy po prezenty!

Najwspanialszą częścią wyboru prezentu jest jego poszukiwanie. Każdy z nas może się wtedy poczuć jak mały odkrywca na nieznanych terenach dziecięcego sklepu. Po prezent dla dziecka można wybrać się nie tylko pieszo, czy też samochodem, ale i online, czyli „wzrokowo”. Również e-sklep Tutulimy.pl zaprasza do siebie spacerowiczów jednym kliknięciem myszki. Każdy z elementów asortymentu naszego e-sklepu jest bowiem precyzyjnie opisany, przedstawiony i opatrzony dokładnymi wymiarami i pięknym zdjęciem. 

Prezenty dla dziecka do 100 zł

W kategorii prezentów do 100 zł mieszczą się podarunki dla dzieci zwłaszcza na pierwsze odwiedziny,z okazji jego narodzin, na huczną imprezę w stylu baby shower, a nawet z okazji roczku i chrzcin. Począwszy od drewnianych zabawek, lalek, ozdobnych poduszek, śpiworków, jednobarwnych i kolorowych  pościeli do łóżeczka po warkocze-ochraniacze dla Maluszków. Wszystko według upodobań kupującego.

Z pewnością przyszłym Mamom i ich kruchym Pociechom spodoba się śliczny i wygodny rożek w przepięknych pastelowych kolorach i tak modnym w tym sezonie deseniu kwiatowym. Czy też finezyjny warkocz spleciony tak, aby ochraniał dziecko w łóżeczku. A wszystko wykonane zgodnie z obowiązującymi testami, standardami i wymogami dla najmłodszych.

Prezenty dla dziecka do 100 zł

Rożki niemowlęceWarkocze ochraniacze do łóżeczka

Ciekawą i modną propozycją dziecięcych prezentów jest również poduszka w formie przytulnego i dostojnego łabędzia. Dostępny również z tiulowym ogonem. Każda główka z chęcią wtuli się w takie miękkie i miłe zwierzątko. A łabędzia złota korona zapewni dziecku spokojne i  królewskie sny. Jest też niebywałą ozdobą każdego pokoju i łóżeczka.

Poduszka na prezent dla 100 zł

Akcesoria hand made do pokoju dziecięcego

Na uwagę zasługuje również przebojowa Lala w Trampkach z tiulową spódnicą. Niejedna dziewczynka chciałaby ją mieć za kumpelkę w swoim przytulnym pokoiku. Dostępna w rozmaitej gamie kolorów. Jej koszt to niewiele ponad 100 zł, ale warto w nią zainwestować. Uśmiech dziecka bezcenny!  A przyjaźń na całe lata :) 

Lalka na prezent do 100 zł

Prezenty dla dzieci do 200 zł

W tej kategorii cenowej mieszczą się prezenty dla dziecka w kwocie do 200 zł. Są to prezenty z reguły na urodziny, roczek, chrzciny, doskonale wpasowują się również w harmonię i nastrój świąt takich jak Dzień Dziecka, czy Dzień św. Mikołaja i Gwiazdki. Za tę kwotę można zakupić elementy wystroju pokoju dostępne z przeróżnych materiałów i wzorach. W tym drewniane krzesełka w formie Myszki Mickey, pieska, zajączka czy misia.


Należną uwagę przykuwają ozdobne huśtawki dla dzieci, w formie modnego kokonku, mocowane w ogrodzie lub w pokoju. W przepięknej gamie kolorystycznej powodującej, że pokój nabiera ciepła i barw.

Huśtawka na prezent do 200 zł

Sławna Minnie z filmu Disney’a doczekała się również odlewu w formie nietuzinkowego  drewnianego krzesełka. Dziecko nie musi przenosić się do świata filmu, aby poczuć się jak Myszka Mickey. Wystarczy tylko usiąść :) Drewniane krzesełka to wspaniałe wyposażenie wnętrza dla Małej Księżniczki czy Małego Księcia.

Krzesłka na prezent dla dziecka do 200 zł

Stoliki i krzesełka dla dzieci

Prezenty dla dziecka do 500 zł

W tej kategorii znajdziemy prezenty o wartości do 500 zł. I tutaj możemy śmiało zaszaleć z zakupami! Wybór produktów przeogromny, można go łączyć w pary z rozmaitymi produktami z tej samej kategorii lub zakupić tylko jeden produkt w danej cenie np. stolik i krzesełko lub dwa krzesełka i stolik do pokoju. A wszystko w ramach potrzeb i osobowości naszego dziecka. 


Któż z naszych Pociech nie chciałby poczuć się jak prawdziwy Indianin czy Indianka? Przytulny kącik uciech i zabaw w sam raz dla najmłodszych w bogatej ofercie kolorystycznej - Tipi dla dzieci sprawdzą się tu znakomicie!

Prezent do 500 zł - tipi

Każda Młoda Dama i Kawaler potrzebuje swojego miejsca do pisania i czytania. Miejsca ciszy i spokoju. A im oryginalniejsze ono będzie, tym ciekawiej dla naszego dziecka. Stoliki i krzesełka w formie ukochanych zwierzątek dziecięcych to hit tego sezonu!

Prezenty do 500 zł - stolik i krzesełko

Obdarowani prezentami łączmy się!

O ile ciekawiej jest wyszukiwać prezenty dla dzieci do określonej kwoty, o tyle ciekawiej jest wypatrywać tych radosnych oczu i rączek, które z takim namaszczeniem rozrywają papier, aby czym prędzej dowiedzieć się, co on takiego w sobie ukrywa. Może Lalę z Trampkami? A może ozdobne tipi, a może ukochany stoliczek z krzesełkiem z zabawną Minnie? 

Jedno jest pewne. Obdarowane dzieci są pełne radości. Oby na jak najdłużej!