PShowBlog Kategorie

Szafy i regały dla dzieci

Pokój każdego dziecka to kraina pełna dobrej zabawy, której mieszkańcami są liczne misie, lalki, wózki, samochodziki, książeczki, kolorowanki i góry kredek. Skarbom tym oczywiście należy się stworzenie odpowiedników warunków do “życia”, w związku z czym przygotowaliśmy bogatą ofertę regałów oraz szaf dla dziecka, z którymi łatwiej będzie utrzymać porządek w dziecięcym pokoju.

Funkcjonalne szafeczki i dziecięce regały

Nasza oferta to piękne dziecięce mebelki, które wpasują się w charakter i klimat każdego dziecięcego pokoju. Znajdziecie u nas szafy i regały dla dzieci wykonane z wysokiej jakości drewna bukowego oraz nowoczesnych płyt eko. Pojemne i pakowne przepięknie przyozdobią wnętrze. 

Duże regały pomieszczą wiele elementów, tak zwanych must have’ów dziecięcego pokoju, jak książki czy ramki na zdjęcia. Umieścisz na nich także kosze, w które będziesz mógł powkładać drobne zabawki lub artykuły papiernicze. Do regału bez problemu dopasujesz pojemne szafy dla dzieci, w których umieścisz ubranka. Z kolei biała komoda sprawdzi się do przechowywania bielizny lub dziecięcych ręczniczków. Całości pomieszczenia dopełni drewniana skrzynia z lekkim wieczkiem - idealna na przechowywanie ulubionych zabawek dziecka w jednym miejscu. 

Regały i szafy dla dzieci - przechowywanie jeszcze nigdy nie było tak proste!

Funkcjonalne mebelki w przyjemnym białym kolorze pozwolą Wam uporządkować przestrzeń w pokoju swojej pociechy w dowolny sposób. Lekkość mebli ułatwi ich przesuwanie, a dzięki drewnianym nóżkom unikniecie nieestetycznie porysowanej podłogi. Oferujemy proste, uniwersalne modele regałów i szaf dziecięcych ale też i stylowe, zdobne w rzeźbione drzwiczki, które spodobają się zwłaszcza dziewczynkom - małym elegantkom.

Wszystkie szafy i regały dla dzieci wykonane są z antyalergicznych materiałów, które sprzyjają użytkowaniu nawet przez małych alergików. Sprawdź również śpiworki do wózka dostępne w naszej ofercie.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji