Ambulans

37,90 zł
Brutto
Drewniany, lekki ambulans wygodny do uchwycenia świetnie sprawdzi się w domu, na spacerze i w podróży. Zachęci do wielu kreatywnych zabaw i rozwinie wyobraźnię dziecka. Dzięki niewielkim rozmiarom Twój maluszek zabierze go wszędzie. Zabawka ekologiczna, bezpieczna i estetycznie wykonana. 100% bukowego drewna.

Wymiary: 10 x 5 x 8 cm

Wiek: 18 miesięcy +

 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Zabawki polskiej firmy BAJO projektowane są tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna, po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie  z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA. Zabawki produkowane są w Polsce.


fd3992ee2be1d3f0fcced2ac29397c42.jpg

2 Przedmioty

Zobacz także