materac plantpur baby
  • plantpur baby
  • plantpur baby materac do łóżeczka
  • materac plantpur baby
  • Miękki materac plantpur baby
  • wygodny materac plantpur baby

Materac do łóżeczka PlantPur Baby

499,00 zł
Brutto

Plantpur baby materac do łóżeczka

"Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym".— Phil Bosmans
 
W trosce o spokojny sen każdego z nas, postanowiliśmy stworzyć materac plantpur baby do łóżeczka, który będzie towarzyszył także naszym dzieciom od pierwszych chwil życia. Tak powstał materac dla niemowlaka PlantPurTM Baby, przy którego tworzeniu kierowaliśmy się przede wszystkim zdrowiem oraz bezpieczeństwem każdego malucha.

Ilość
Na stanie

Praktyczność

Materac do łóżeczka

PlantPurTM Baby składa się z dwóch warstw. Pierwsza to baza, wykonana z pianki PlantPurTM HR, która zawiera do 50 % olei roślinnych, drugą natomiast jest praktyczny materac nawierzchniowy z pianki ekologicznej PlantPurTM Visco, który jest przymocowany do bazy zamkiem błyskawicznym. Wszystko po to, aby ułatwić pranie wierzchniej warstwy materaca, która brudzi się najszybciej i jest najbliżej ciała maluszka.

https://plantpur.pl/uploads/plantpur/img/mattress-naturale-baby-health.jpg

Bezpieczeństwo

Przemyślany każdy element

W naszych materacach stosujemy pokrowce, które zapewniają bezpieczeństwo oraz higienę. Wszystkie tkaniny, które zostały przez nas użyte posiadają certyfikaty, są antyalergiczne i nie podrażniają skóry dziecka. Ekologiczna dzianina celulozowa, z której uszyty jest pokrowiec na bazę materaca jest wykonana z odpadów drewna bukowego oraz dodatkowo nasączona wyciągiem z drzewek oliwnych.

Pokrowiec posiada także probiotyczną warstwę Fresh, stosowaną w przemyśle medycznym i w łóżkach rehabilitacyjnych. Nawierzchniowa tkanina PlantPur Aloes o wysokiej gramaturze jest nasączona wyciągiem z liści aloesu, skutecznie zapobiegając nadmiernemu rozwojowi roztoczy, bakterii oraz grzybów, które nie są pożądane w otoczeniu dzieci.

https://plantpur.pl/uploads/plantpur/new_style/img/mattress_baby_left.jpg

Materace dla dzieci - budowa materaca

Wytworzone z olejów roślinnych

PlantPur ViscoTM


Termoelastyczna pianka Visco zawierająca do 50% olejów roślinnych o gęstości 50kg/m3 i grubości 3 cm.

PlantPur HR

Pianka poliuretanowa z dodatkiem oleju kokosowego. Grubość 10 cm.

Co wyróżnia nasz materac do łóżeczka

5 lat gwarancji | 4 lata testów | 3 patenty | 2 wzory zastrzeżone

komfort-2.svg

Zdrowy rozwój

Konfiguracja ekologicznych pianek sprawia, że dziecko będzie rozwijać się prawidłowo, a jego kręgosłup ułoży się w dobrej pozycji podczas snu.

eko.svg

Oleje roślinne

W naszych materacach substancje ropopochodne do 50% zostały zastąpione naturalnymi olejami roślinnymi. Biorąc pod uwagę zdrowie maluszka, jest to najlepszy materac dla niemowlaka.

antybakteryjny.svg

Materiał antybakteryjny

Wykończenie tkaniny Antybakterial pokryte jest mikrobiologicznymi, pro-biotycznymi warstwami Freshe, które mają za zadanie skutecznie zwalczyć bakterie, grzyby i roztocza. Jeśli zastanawiasz się jaki materac dla dziecka z alergią byłby najlepszy - to właśnie idealne rozwiązanie.

sciagany-top.svg

Ściągany top

Przyszyty zamkiem błyskawicznym materac nawierzchniowy pełni funkcję warstwy komfortowej oraz ochronnej materaca PlantPurTM Baby. Zastrzeżony wzorem przemysłowym i użytkowym pozwala na łatwe pranie w warunkach domowych.

10 Przedmioty

Zobacz także