PShowBlog Kategorie

Poduszki do wózka motylki i misie

Zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu dziecku to priorytet każdego Rodzica. Poduszki antywstrząsowe do wózka, takie jak dostępne w naszej ofercie poduszki motylki i misie to więc doskonały wybór. Nie tylko zapewnią dziecku wygodę, ale przede wszystkim ochronią go od wstrząsów przy jeździe. Doskonale sprawdzą się zresztą nie tylko w wózku - śmiało można używać ich w domu, np. w łóżeczku. Swoimi kształtami zostały idealnie dopasowane do niemowlęcych główek. 

Dlaczego poduszka motylek to dobry pomysł?

Poduszki motylek to bardzo popularne poduszki dla niemowląt. Dzięki swojemu kształtowi chronią główkę dziecka, ale jednocześnie są dla niego wygodne i komfortowe. Poza tym świetnie sprawdzą się także jako pomoc dla Mamy - przy karmieniu lub przewijaniu. Oczywiście najbardziej znanym zastosowaniem tej poduszki jest użycie jej w wózku - a to wszystko dzięki jej antywstrząsowym właściwościom. Taki gadżet to doskonały pomysł na prezent - świetnie sprawdzi się bowiem w każdej wyprawce dla niemowlaka. Do naszych poduszek do wózka można także dobrać inne produkty, takie jak rożki niemowlęce czy też wkładki do wózka - razem stworzą doskonały zestaw - piękny, ale przede wszystkim bezpieczny dla Twojego dziecka.

Antywstrząsowe poduszki Misie - drugi kształt warty uwagi

Wśród poduszek do wózka dostępnych w naszym sklepie znajdziecie też te w kształcie głowy Misia. Będą nie tylko spełniać swoją antywstrząsową rolę, ale też mogą być doskonałą przytulanką! Dodatkowo są uszyte z bezpiecznych materiałów w pięknych kolorach, które pokocha Twoje dziecko. Wszystkie poduszki do wózka w naszej ofercie są wykonywane ręcznie, z wielką dbałością o każdy detal.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji