PShowBlog Kategorie

Książki dla dzieci

Jak wspomóc rozwój malucha i pobudzić jego kreatywność? Nie ma łatwiejszego sposobu od zaserwowania mu wieczorem kilku stron lektury! Wychodzimy więc naprzeciw wszystkim rodzicom, którzy poszukują odpowiednich książeczek dla dzieci.

Nauka poprzez zabawę z bajkami dla dzieci

W naszym sklepie znajdziesz książki, jakich potrzebuje Twoje dziecko: do zdobywania wiedzy, rozwijania swojej kreatywności i uczenia się empatii. Oferujemy wyjątkowe pozycje, z którymi każda wspólnie spędzona chwila będzie pełna radości! Dla najmłodszych przygotowaliśmy historie w postaci kart kontrastowych, które doskonale sprawdzą się jako zabawka edukacyjna z którą nauczy się pierwszych w życiu słówek. Księgi dźwięków będą z kolei stymulować ich słuch, zachęcając do nauki tańca. Dla nieco starszych dzieci oferujemy inspirujące historie zwierzątek, których przygody zapisane są na kartach bajek dla dzieci. Pouczające i wzruszające z pewnością rozczulą nawet najmniejsze serduszka. Przepięknie baśnie spodobają się i dziewczynkom, i chłopcom. Wchodząc w ich świat nie będą chcieli go opuszczać! Warto zwrócić uwagę także na jakość wykonania książeczek i piękne ilustracje. Nic tak nie zachęca do czytania książek, jak pobudzające wyobraźnie obrazki.

Pierwsza książeczka maluszka

Wszystkie książeczki zostały dopasowane z uwzględnieniem wieku oraz potrzeb maluszków, dzięki czemu możesz wybierać książeczki dostosowane do każdego etapu jego rozwoju. Z kolei maluchom, które potrafią przez cały dzień nieustannie bronić przygotowaliśmy książeczki wyciszające, umożliwiające nie tylko miło spędzić wspólny czas, w domu i poza nim. Ich zaletą jest także to, że pomagają w ćwiczeniu koncentracji, wyciszają, uczą konsekwencji i cierpliwości. Zajrzyj do krainy książeczek dla dzieci i podaruj im piękne historie! Sprawdź również nasze książeczki sensoryczne.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji