Helikopter dla dziecka - niebieski

niebieski helikopter dla dziecka
  • niebieski helikopter dla dziecka
  • drewniany samolot
  • drewniany helikopter

Helikopter dla dziecka - niebieski

45,90 zł
Brutto

Oryginalny, drewniany helikopter marki Bajo.

Niebieski helikopter został tak zaprojektowany by łatwo go było uchwycić. Prosta zabawka ma ruchome śmigła co jeszcze bardziej uatrakcyjnia całą zabawę.

Pojazd idealnie sprawdzi się podczas zabaw w domu, na podwórku czy w przedszkolu. Zabawka wykonana w materiałów najwyższej jakości bezpiecznych dla dziecka.

Wymiary: 8 x 7 x 8 cm.

Przeznaczone dla dzieci od 2 roku życia.

Ilość
Na stanie

Zabawki polskiej firmy BAJO projektowane są tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna, po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie  z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA. Zabawki produkowane są w Polsce.


3 Przedmioty

Zobacz także