Drewniany samolot dla dzieci - niebieski

drewniany samolot
  • drewniany samolot
  • samolot Bajo

Drewniany samolot dla dzieci - niebieski

49,00 zł
Brutto

Drewniany samolocik dla dziecka w całości wykonany jest z drewna, posiada w kadłubie okrągłe otworki. Dziecko może wsunąć w nie paluszki i samodzielnie sterować pojazdem, rozwijając w ten sposób swoje zdolności manualne. Zabawka dla dwulatka wykonana z naturalnych materiałów i wyprodukowana w Polsce.

Cechy:
- jest estetycznie wykonana, co kształtuje w dzieciach poczucie piękna i dobry gust
- klasyczna budowa nie narzuca jednego określonego sposobu zabawy
- zachęca do aktywności, ćwiczenia motoryki
- trwała zabawka wykonana z bezpiecznych materiałów
- bezpieczna – spełnia wymagane na terenie UE normy

Wymiary: 15 x 15 x 7 cm

Podobny obraz

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Drewniane zabawki… ponadczasowe.

Dlaczego warto?

Aktualny trend świadczy o tym, że rodzice są coraz bardziej świadomi i w związku z tym coraz częściej wybierają zabawki bezpieczne i ekologiczne, rezygnując z zawalającego nas chińskiego plastiku..

Zabawki produkowane ze sztucznych surowców takich jak plastik, mogą być szkodliwe dla zdrowia naszego dziecka. Zdecydowana większość zabawek sprowadzanych ze wschodu, zawiera ołów i ftalany – substancje toksyczne.

Znalezione obrazy dla zapytania SAMOLOT Bajo

Polskie zabawki z charakterem…

Od 1993 roku polska marka Bajo tworzy piękne i oryginalne zabawki drewniane. Rodzinna firma została założona przez Wojciecha Bajora - architekta i scenografa. Fabryka Bajo znajduje się u podnóża polskich Karpat. W tej malowniczej okolicy powstają ekologiczne, jedyne w swoim rodzaju zabawki edukacyjne i terapeutyczne dla niemowląt, przedszkolaków oraz starszych dzieci. Bajo cieszy się też wielkim zaufaniem wśród rodziców i nauczycieli. Rewelacyjne zabawki Bajo można kupić w nowojorskim MOMA, w świetnych sklepach zabawkowych Europy, a nawet w Australii.

1 Przedmiot

Zobacz także