Traktor z drewnem

45,00 zł
Brutto

Drewniany traktor ma wymiary: 21x6x8 cm.

TuTulimy starannie wybiera produkty dla Twojego dziecka. Staramy się zwracać uwagę na ich edukacyjne funkcje. Dlatego znajdziesz u nas liczydła, układanki, sortery czy sznurowanki, które wspomagają rozwój psycho - ruchowy malucha.

Drewniane zabawki są zdecydowanie prostsze niż zabawki plastikowe, pobudzają więc wyobraźnię malucha i skłaniają go do szukania możliwości ich wykorzystania.

Dziecko może się odpowiednio wyciszyć w zabawie, co jest ważne przy nadmiarze bodźców, które otaczają malucha na co dzień przy telewizji, radio czy zabawkach posiadających melodyjki i światełka.

Podobny obraz

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Jak wszystkie nasze zabawki pomalowane farbami bezpiecznymi dla dzieci.

Drewniane zabawki… ponadczasowe.

Dlaczego warto?

Aktualny trend świadczy o tym, że rodzice są coraz bardziej świadomi i w związku z tym coraz częściej wybierają zabawki bezpieczne i ekologiczne, rezygnując z zawalającego nas chińskiego plastiku..

Zabawki produkowane ze sztucznych surowców takich jak plastik, mogą być szkodliwe dla zdrowia naszego dziecka. Zdecydowana większość zabawek sprowadzanych ze wschodu, zawiera ołów i ftalany – substancje toksyczne.

Znalezione obrazy dla zapytania TRAKTOR BAJO

Polskie zabawki z charakterem…

Od 1993 roku polska marka Bajo tworzy piękne i oryginalne zabawki drewniane. Rodzinna firma została założona przez Wojciecha Bajora - architekta i scenografa. Fabryka Bajo znajduje się u podnóża polskich Karpat. W tej malowniczej okolicy powstają ekologiczne, jedyne w swoim rodzaju zabawki edukacyjne i terapeutyczne dla niemowląt, przedszkolaków oraz starszych dzieci. Bajo cieszy się też wielkim zaufaniem wśród rodziców i nauczycieli. Rewelacyjne zabawki Bajo można kupić w nowojorskim MOMA, w świetnych sklepach zabawkowych Europy, a nawet w Australii.

1 Przedmiot

Zobacz także